شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث ربودن کودک ۴ ساله جهت انتقام‌گیری شخصی

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری رباینده کودک چهار ساله‌ای خبر داد که قربانی تسویه حساب‌های شخصی شده است بود.

ربودن کودک ۴ ساله جهت انتقام گیری شخصی

عبارات مهم : ایران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری رباینده کودک چهار ساله ای خبر داد که قربانی تسویه حساب های شخصی شده است بود.

کشور عزیزمان ایران نوشت: سردار محسن خانچرلی گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر ربوده شدن کودک چهار ساله ای به نام «امیرمحمد» در شهرستان بهارستان و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس بررسی عنوان را در دستور کار خود قرار دادند.

در تحقیقات مشخص شد پسرک در شهرستان بهارستان واقع در غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ربوده شده است هست. مأموران در ادامه دریافتند فردی ناشناس ظهر روز ۲۳ خرداد، این کودک را از نزدیکی محل زندگی ارزش ربوده و با خود برده است.

ربودن کودک ۴ ساله جهت انتقام‌گیری شخصی

در جریان تجسس ها، هویت آدم ربا به دست آمد و مشخص شد این مرد کودک ربوده شده است را به استان قزوین برده و در آنجا ر هایش کرده هست. این کودک که از سوی پلیس استان قزوین پیدا شده است بود به طور موقت به اداره بهزیستی سپرده شده است بود تا خانواده اش شناسایی شوند. از سوی دیگر کارآگاهان، با ردزنی هایی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در عملیاتی ویژه، بعد از شناسایی خودروی آدم ربای تحت تعقیب در شهر تهران، بعد از 24 ساعت موفق به دستگیری این مرد شدند.

متهم در بازجویی ها مدعی شد به خاطر انتقامجویی و تسویه حساب شخصی با خانواده کودک ربوده شده است نقشه اش را اجرا کرده بود، با وجود این تحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دارد و کودک نیز به آغوش خانواده اش بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری رباینده کودک چهار ساله‌ای خبر داد که قربانی تسویه حساب‌های شخصی شده است بود.

واژه های کلیدی: ایران | شناسایی | خانواده | استان تهران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs