شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی وزرای دولت فکر می‌کردند رقیب روحانی پیروز می‌شود / ابطحی

معاون پارلمانی دولت اصلاحات گفت: رییس جمهور به کابنیه‌ای نیاز دارد که در همه ابعاد، روحانی کوچکتری باشند..

بعضی وزرای دولت فکر می‌کردند رقیب روحانی پیروز می‌شود / ابطحی

ابطحی: بعضی وزرای دولت فکر می کردند رقیب روحانی پیروز می شود

عبارات مهم : سیاسی

معاون پارلمانی دولت اصلاحات گفت: رییس جمهور به کابنیه ای نیاز دارد که در همه ابعاد، روحانی کوچکتری باشند..

عصرایران نوشت:محمدعلی ابطحی در مورد تغییرات احتمالی در کابینه دوازدهم گفت: با توجه به چارچوب نظریاتی که در تبلیغات انتخاباتی به وسیله حسن روحانی ذکر شد. اگر چنین نباشد؛ «در حق رای مردم خیانت صورت گرفته است». اصل عوض کردن یک نیاز عمومی است و این تغییرات باید در کابینه به شکلی انجام شود که افراد کابینه بتوانند حرف و نیاز جامعه را درک کنند. آیا که بسیاری از این افراد کابینه نمی دانند در جامعه چه می گذرد و مردم چه می خواهند!

بعضی وزرای دولت فکر می‌کردند رقیب روحانی پیروز می‌شود / ابطحی

معاون پارلمانی دولت اصلاحات ادامه داد: روند انتخابات به شکلی پیش رفت که دو قطبی شدیدی شکل گرفت. در این دو قطبی شدید جناح برابر همه نیروهای پر قدرت و نیرومند خود را به میدان آورد و همین مساله باعث احساس خطر و نگرانی در جامعه شد. به این علت یک مجموعه ای وارد عرصه رای دادن در این انتخابات شدند که؛ شاید سابقه شرکت در انتخابات را نداشتند.

وی ادامه داد: روحانی نیز نظر هایی را در مناظرات انتخاباتی بیان می کرد که، نشان دهنده آقای روحانی دیگری بود و رای دهندگان هم یک رای دهنده های پر توان دیگر بودند. به همین علت یک اتفاق مهم تاریخی در روند جریانات سیاسی کشور افتاد که آقای روحانی در نهایت به عنوان رییس جمهور گزینش شدند. طبیعی است که بر اساس این فضای انتخاباتی توقعات از آقای روحانی و کابینه ایشان اوج می رود.

معاون پارلمانی دولت اصلاحات گفت: رییس جمهور به کابنیه‌ای نیاز دارد که در همه ابعاد، روحانی کوچکتری باشند..

رئیس دفتر مدیر جمهور اصلاحات افزود: “تغییرکابینه” از اولویت های مهم مردم در این انتخابات بوده هست. بخشی از وزیران دولت روحانی اساسا در چارچوب آراء او قرار نمی گیرند و حتی در چارچوب صحبت های آقای روحانی نیز نمی توانند، قرار داشته باشند. معروف است که؛ “برخی از وزرای ایشان در این دوره لحظاتی که تصور می کردند ممکن هست، رقیبان روحانی پیروز شوند، خودشان را از اتفاقات سیاسی کنار کشیده بودند تا در کابینه های احتمالی بعدی نیز جایگاه داشته باشند”.

ابطحی تاکید کرد: این عنوان جهت جامعه ای که با این همه تلاش و زحمت توانست حسن روحانی را بر مسند ریاست جمهوری باقی بگذارد تلخ است که دوباره جریانات غیر اعتقاد به مبانی هدفمند مدیر جمهور روحانی کاندیدای وزارت باشند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: آقای روحانی به کابنیه ای نیاز دارد که در همه ابعاد، روحانی کوچکتری باشند.

بعضی وزرای دولت فکر می‌کردند رقیب روحانی پیروز می‌شود / ابطحی

واژه های کلیدی: سیاسی | انتخابات | حسن روحانی | رییس جمهور | دولت روحانی | رقیب روحانی | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs