شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فلسفه من حمله کردن، گل زدن و بردن است / شفر

«من در اینجا ورزشگاه قدیمی را دیدم و به من گفتند که استقلال در این ورزشگاه به قهرمانی آسیا دست یافته هست. این عنوان نشان می‌دهد که ما در یک تیم بزرگ و تاریخی حض

فلسفه من حمله کردن، گل زدن و بردن است / شفر

شفر: فلسفه من حمله کردن، گل زدن و بردن است

عبارات مهم : ایران

«من در اینجا ورزشگاه قدیمی را دیدم و به من گفتند که استقلال در این ورزشگاه به قهرمانی آسیا دست یافته هست. این عنوان نشان می دهد که ما در یک تیم بزرگ و تاریخی حضور داریم.»

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: «بعد از نتیجه های ناامیدکننده منصوریان، وینفرد شفر آلمانی آمده تا استقلال را از بحران خارج کند. این مربی ۶۷ ساله که رزومه قابل اعتنایی دارد، در همین چند روز بیانات امیدوارکننده ای جهت هواداران داشته و در گفت وگو با خبرنگار «ایران» هم صحبت های خواندنی داشته است.

فلسفه من حمله کردن، گل زدن و بردن است / شفر

به عنوان سؤال اول، آیا راجع به تیم فوتبال استقلال و پیشینه این تیم شناختی داشتید؟

قبل از حضور در کشور عزیزمان ایران می دانستم که استقلال تیم بزرگ و پرهواداری است و قهرمانی های زیادی در داخل و خارج از کشور به دست آورده هست. من در اینجا ورزشگاه قدیمی را دیدم و به من گفتند که استقلال در این ورزشگاه به قهرمانی آسیا دست یافته هست. این عنوان نشان می دهد که ما در یک تیم بزرگ و تاریخی حضور داریم. استقلال را همواره با بایرن مونیخ مقایسه می کنم و می دانم که در این تیم باید همواره پیروز بود، لیکن مردم از شما این را می خواهند. همچنین باید اعتراف کنم از برخورد گرم و مهربانانه هواداران واقعاً شگفت زده شدم.

هواداران استقلال مانند بسیاری از هواداران فوتبال طرفدار بازی تهاجمی و گل های زده زیاد هستند.

«من در اینجا ورزشگاه قدیمی را دیدم و به من گفتند که استقلال در این ورزشگاه به قهرمانی آسیا دست یافته هست. این عنوان نشان می‌دهد که ما در یک تیم بزرگ و تاریخی حض

فلسفه من در فوتبال حمله کردن، گل زدن و کسب پیروزی است و در استقلال نیز می خواهم این کار را انجام دهم. با شروع تمرینات اجرای این فلسفه را در دستور کار قرار داده ایم و با گذشت وقت و آشنایی زیاد من و بازیکنان به فلسفه مورد نظر من دست پیدا خواهیم کرد تا هواداران از تیم خود لذت ببرند. هواداران تیم خود را دوست دارند و ما می خواهیم کاری کنیم تا عاشق تیم خود باشند.

از مجموعه تیم آیا شناختی دارید؟

فیلم بعضی بازی های استقلال را تماشا کردم ولی باید بازیکنان را در جلسات تمرینی بیشتری ببینم تا بتوانم راجع به اوضاع ترکیب تیم تصمیم گیری کنم. البته شنیده ام که تیم چند بازیکن مصدوم نیز داشته هست. جهت آشنایی بهتر از تیم نیاز به وقت دارم و با گذشت وقت آشنایی من از تیم زیاد کردن خواهد یافت. راجع به بازیکنان هیچ پیش داوری نمی کنم و با شروع تمرینات و در طول وقت بازیکنان شایسته خود را به ما معرفی می کنند. شایسته بودن جهت من جلوتر از سن بازیکنان اهمیت دارد و همه باید توانایی های خود را در تمرین به ما نشان بدهند تا جایگاهی در ترکیب تیم داشته باشند.

یکی از مباحث مهم گزینش دستیاران شما بود که بعد از کلی شایعه و مطرح شدن نام های مختلف، بالاخره این اتفاق افتاد.

فلسفه من حمله کردن، گل زدن و بردن است / شفر

این عنوان را به کلوب واگذار کرده بودم تا آنها دو مربی مورد نظر خود را به من معرفی کنند. می خواهم تجربیاتم را به مربیان جوان تر انتقال یافته کنم و آنها در کنار من جهت آینده تیم استقلال تربیت شوند. مک درموت هم که در استقلال حضور خواهد داشت و از او نیز استفاده می کنیم.

و آینده شما در استقلال چگونه خواهد بود؟

از وزیر ورزش، مدیر کلوب آقای افتخاری و آقای توفیقی تقدیر می کنم. ایشان راجع به قرارداد من توضیحات کامل را ارائه کرده هست. در مدت وقت حضور در ایران، تیم های پایه جهت من اهمیت زیادی دارند و می خواهم کاری که در کارلسروهه و العین و دیگر تیم ها انجام دادم، اینجا نیز ادامه دهم. آینده استقلال تنها آخر این فصل نیست و ما باید به فکر سال های آینده نیز باشیم. در کنار همکاران و بازیکنانم تلاش می کنم تا آخر فصل رضایت طرفداران تیم استقلال را جلب کنیم و این عنوان بزرگ ترین نشانه ما خواهد بود. شرح زیادی آینده ما را مشخص می کنند و امیدوارم شرایط به عالی ترین شکل جهت ما پیش برود.»

«من در اینجا ورزشگاه قدیمی را دیدم و به من گفتند که استقلال در این ورزشگاه به قهرمانی آسیا دست یافته هست. این عنوان نشان می‌دهد که ما در یک تیم بزرگ و تاریخی حض

ش

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | ورزشگاه | بازیکنان | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs