شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

قطعنامه‌های شورای امنیت نه همه‌چیز است نه کاغذپاره / ظریف

ظریف گفت: باید بپذیرید قدرت متصلب نظامی امروز دیگر تعیین کننده نیست و ابزارهای قدرت دیگری در اختیار داریم که می‌توانیم با آن منافع ملی‌مان را دنبال کنی..

ادامه مطلب

یارانه مرداد، پنجشنبه واریز می‌شود

یارانه نقدی ساعت ٢٤ روز پنجشنبه همزمان با ٢٦ مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. یارانه مرداد، پنجشنبه واریز می شود عبارات م..

ادامه مطلب

اجازه نمی‌دهیم کشور عزیزمان ایران و متحدانش بر مناطق خارج شده است از کنترل داعش مسلط شوند / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی می‌گوید که اجازه نمی‌دهیم کشور عزیزمان ایران بر مناطقی که از دست داعش خارج شده است است تسلط یابد.  نتانیاه..

ادامه مطلب

دیدار مدودف از ولووگراد و اعلام وقت شروع به کار فرودگاه تازه روستوف

نخست وزیر روسیه با دیدار از ولووگراد به ارزیابی آمادگی این شهر جهت میزبانی از جام جهانی ۲۰۱۸ پرداخت. دیدار مدودف از ولووگراد و اعلام وقت شروع به ک..

ادامه مطلب

نقدینگی ۲۴ درصد رشد کرد

حجم نقدینگی در آخر اردیبهشت ماه امسال با رشد ۲۴.۱ درصدی در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به بیش از ۱۲۸۹ هزار میلیارد تومان زیاد کردن یافت. نقدینگ..

ادامه مطلب

عکس ، اسکورت 50 نفره یک دانش آموز به مدرسه

50 نفر از موتورسواران ایندیانا پسربچه‌ای را به مدرسه اسکورت کردند تا کسی از او زورگیری نکند. . اسکورت 50 نفره یک دانش آموز به مدرسه /عکس عبار..

ادامه مطلب

اگر 50 بار هم وزیر عوض شود بعضی پرسشها حل نمی‌شوند / محمد هاشمی

محمد هاشمی، مدیر دفتر مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعتقاد است: عوض‌شدن وزرا باعث فرصت‌سوزی می‌شود و بهتر است همین تیم فعلی به‌کار خود ادامه دهد. ..

ادامه مطلب