شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

واکنش بعیدی نژاد به برنامه سیما درخصوص برجام

سفیر کشور عزیزمان ایران در لندن با اشاره به برنامه صدا و سیما در خصوص برجام گفت:مردم خوشان در خصوص برجام مقایسه را انجام دهند تا حقایق روشن شود ..

ادامه مطلب

برجام دستاورد بزرگی است/ در دیدار با ترامپ راجع به برجام صحبت کردم ، رئیس جمهور قزاقستان

رئیس جمهور قزاقستان در نشست مبارزه با تسلیحات کشتار جمعی در شورای امنیت اعلام کرد که کشورش آماده ی کمک به حل بحران کره شمالی است. رئیس جم..

ادامه مطلب

کتاب‌های پیشنهادی «بیل گیتس» و «زاکربرگ»

«بیل گیتس» و «مارک زاکربرگ»، از ثروتمندترین مردان جهان، لیست ۱۴ کتاب مورد علاقه خود را منتشر کردند. کتاب های پیشنهادی «بیل گیتس» و «زاکربرگ» ..

ادامه مطلب

نان‌های کپک زده سلامتی مردم را نشانه گرفته است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اینکه نان‌های کپک زده سلامتی مردم را نشانه گرفته هست، تاکید کرد: به هیچ عنوان نان‌های کپک زده مورد اس..

ادامه مطلب

به دنبال قاتل بروسلی! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18 /به دنبال  قاتل  بروسلی! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18 /به دنبال قاتل ..

ادامه مطلب

آینده نگری پارکینسون با بررسی میزان کافئین خون

مطالعه تازه نشان می دهد میزان پایین کافئین در افراد مبتلا به پارکینسون در مقایسه با افراد فاقد این بیماری متداول تر است.  آینده نگری پ..

ادامه مطلب

آیا در اورژانس‌های بیمارستانی درگیری بسیار اتفاق می‌افتد؟ ، آمار زیادی درگیری در اورژانس‌های ایران

عضو هیئت برد سلامت در بلایای وزارت بهداشت گفت: به نظر می‌رسد میزان خشونت در اورژانس‌ها در کشور ما به نسبت جمعیت و بیماران مراجعه‌کننده به اورژانس اوج هست، در ..

ادامه مطلب