شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

«تبریزی» و «نیومایر» رسما به استقلال پیوستند

به گزارش نود، مرتضی تبریزی مهاجم ذوب آهن بعد از توافق با مسئولان استقلال با قراردادی ۲ ساله به جمع آبی پوشان پیوست. این بازیکن بعد از مذاکراتی که دو کلوب..

ادامه مطلب

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

مدیرعامل کلوب پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به پرسشها مختلفی صحبت کرد. جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه عبار..

ادامه مطلب

اصابت موشک اسرائیلی به هواپیمای سوری

رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک جنگنده سوخو سوریه را امروز (سه شنبه) در نزدیکی جولان اشغالی سرنگون کرده است. اصابت موشک اسرائیلی به هواپیمای سوری ..

ادامه مطلب

تولید کدام خودروها متوقف شد؟

به گزارش ایسنا؛در این مدت تولید جک J۵ با کم کردن ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۸۵۵ دستگاه در خرداد ماه ۱۳۹۶ به صفر کم کردن یافت. تولید کدام خود..

ادامه مطلب

ترامپ و نتانیاهو هم دیگر اصراری ندارند , خروج کامل کشور عزیزمان ایران از سوریه بدون «جنگ» سخت هست

نمی توان انتظار داشت که روسیه و امریکا در هلسینکی به توافقی در مورد خروج کامل کشور عزیزمان ایران از سوریه دست یابند. در این خصوص، روسیه خود را ملزم ..

ادامه مطلب

جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد / منافی

پیشکسوت پرسپولیس، جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از این تیم را بسیار مسئله ساز قلمداد کرد. منافی: جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواه..

ادامه مطلب

جدایی کی روش از تیم ملی صحت ندارد

;عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: توافقات مورد نیاز میان «کارلوس کی روش» و فدراسیون فوتبال جهت ادامه همکاری صورت گرفته و جدایی این مربی پرتغالی از تیم مل..

ادامه مطلب

ابراهیمی و حسینی در یک‌قدمی جدایی از کلوب استقلال, دوری دو ماهه مدافع تازه ، خبرهای بد جهت استقلالی‌ها

امید ابراهیمی به احتمال فراوان در فصل آینده با پیراهن استقلال به میدان نخواهد رفت. خبرهای بد جهت استقلالی ها؛ ابراهیمی و حسینی در یک قدمی ج..

ادامه مطلب

قوت گرفتن احتمال وجود حیات در مریخ , کشف یک باکتری‌ مقاوم به مواد شیمیایی

محققان باکتری‌هایی روی مریخ پیدا کردند که نسبت به مواد شیمیایی درخشان مقاوم هستند. این اکتشاف بشر را یک قدم به پیدا کردن حیات در مریخ نزدیک‌تر کرده است..

ادامه مطلب

تجارت با کشور عزیزمان ایران به هوا و هوس آمریکا وابسته نیست / وزیرخارجه روسیه

سرگی لاوروف، روز جمعه، گفت طرف‌های دیگر موجود در توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران، توافق کرده‌اند که در مورد راه‌های تجارت با کشور عزیزمان ایران به صورت مستقل ..

ادامه مطلب