شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

۱۰۰ هزار دلار محکومیت تازه ، دسته گل‌های طاهری در پرسپولیس تمامی ندارد

در حکم تازه‌ای که به دست مسئولان کلوب پرسپولیس رسیده این کلوب باید ۱۰۰ هزار دلار به دروازه‌بان سابق خود پرداخت کند. دسته گل های طاهری در پرس..

ادامه مطلب

آماده باش ژاپن جهت مقابله با لکه نفتی سانچی

با زیاد کردن نگرانی‌ها نسبت به آسیب دیدن زندگی دریایی، صخره‌ها و نواحی ماهیگیری در غرب ژاپن و اوکیناوا از لکه نفتی نفتکش غرق شده است سانچی، دولت ژاپن تد..

ادامه مطلب

پول نفت را خرج محبوبیت خود کردند / سلاح‌ورزی

نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن کشور عزیزمان ایران گفت: «کشور ما در یک دوره طلایی قرار داده شد که یک درآمد بی‌سابقه نفتی در اختیارمان قرار دا..

ادامه مطلب

وعده پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان وام به اصناف

رئیس شرکت صنعت معدن و تجارت استان پایتخت کشور عزیزمان ایران سهم صادرات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را حدود ۲۵ درصد از صادرت کل کشور عنوان و اعلام کر..

ادامه مطلب

رشد 5 تا7 درصدی حجم معاملات مسکن در یک ماه ، زلزله کرمانشاه قیمت منزل

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: معاملات مسکن بعد از ماه صفر تا کنون حدود 5 تا 7 درصد نسبت به ماه گذشته رشد داشته است. زلزله کرمانشاه قیم..

ادامه مطلب

یارانه مرداد، پنجشنبه واریز می‌شود

یارانه نقدی ساعت ٢٤ روز پنجشنبه همزمان با ٢٦ مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. یارانه مرداد، پنجشنبه واریز می شود عبارات م..

ادامه مطلب

نقدینگی ۲۴ درصد رشد کرد

حجم نقدینگی در آخر اردیبهشت ماه امسال با رشد ۲۴.۱ درصدی در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به بیش از ۱۲۸۹ هزار میلیارد تومان زیاد کردن یافت. نقدینگ..

ادامه مطلب

کم کردن تقاضا باعث پایین آمدن قیمت سکه شد ، نوسان ۲۶ هزار تومانی سکه در بهار امسال

مشاهدات و بررسی‌ها از بازار سکه نشان می‌دهد که سکه تمام طرح تازه از ابتدای امسال تا دهه اول خرداد ماه حدود ۲۶ هزار تومان نوسان قیمت داشته و همچنین در رو..

ادامه مطلب