شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کاردار روسیه در آمریکا احضار شد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در توئیتر خود نوشت: وس میشل، دستیار وزیر امور خارجه آمریکا “دیمیتر..

ادامه مطلب

اصابت موشک اسرائیلی به هواپیمای سوری

رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک جنگنده سوخو سوریه را امروز (سه شنبه) در نزدیکی جولان اشغالی سرنگون کرده است. اصابت موشک اسرائیلی به هواپیمای سوری ..

ادامه مطلب

پنتاگون ادعای روسیه راجع به آموزش اعضای داعش را رد کرد

وزارت دفاع آمریکا ادعای روسیه مبنی بر اینکه پنتاگون با نشانه بی‌ثبات کردن سوریه شبه‌نظامیان سابق داعش را آموزش می‌دهد، به عنوان “ادعایی پوچ، نامعقول و نادرست”..

ادامه مطلب

توضیح دولت ترامپ راجع به قطع «کمک‌های خارجی» به حامیان قدس

دولت آمریکا اعلام کرد که تاکنون هیچ تصمیمی راجع به قطع کمک‌های خارجی به کشورهایی، که علیه واشنگتن در مجمع عمومی شرکت ملل راجع به قدس رای دادند، اتخاذ..

ادامه مطلب

سنای آمریکا در تدارک تشکیل پرونده‌ علیه ترامپ

یکی از دموکرات‌های ارشد کمیته قضایی سنای آمریکا گفت، این مجلس در حال تشکیل پرونده‌ای علیه رئیس‌جمهوری آمریکا راجع به مانع‌تراشی در روند عدالت است.  ..

ادامه مطلب

حریری می‌تواند هر لحظه بخواهد به لبنان بازگردد/ حزب‌الله باعث استعفای حریری شد! ، عادل الجبیر

وزیر خارجه سعودی تاکید کرد، نخست وزیر مستعفی لبنان می‌تواند هر لحظه که بخواهد عربستان را ترک کند. وی در اظهاراتی فرافکنانه مدعی شد، حزب‌الله لبنان او را وادا..

ادامه مطلب

ترامپ با تایید نکردن برجام در حال آخر دادن به اعتبار آمریکا است / هیلاری کلینتون

وزیر امور خارجه آمریکا گفت: خبر تایید نکردن توافق هسته ای از سوی ترامپ جهت دنیا بدقولی آمریکا است.  هیلاری کلینتون: ترامپ با تایید نکردن ب..

ادامه مطلب

شینزو آبه انتخابات زودهنگام در ژاپن اعلام کرد

در حالی که شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن امروز (پنج‌شنبه) فراخوان برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور صادر کرد، نظرسنجی‌های تازه نشان دادند که یک حزب محافظه‌کار ت..

ادامه مطلب

درخواست قدرت‌های غربی از کردهای عراق جهت یافتن جایگزین رفراندوم استقلال

آمریکا و متحدان غربی‌اش به رهبران کردهای عراق تاکید کرده‌اند تا رفراندوم استقلال را کنار گذاشته و برنامه‌ای جایگزین جهت جلوگیری از درگیری میان اربیل و..

ادامه مطلب

کره جنوبی نیز دو موشک بالستیک شلیک کرد , در تصویر العمل به کره شمالی

ارتش کره جنوبی اعلام کرد که دو موشک بالستیک در تصویر العمل به آخرین کارها وسوسه برانگیز کره شمالی شلیک کرده است. در تصویر العمل به کره شمالی؛ کره ج..

ادامه مطلب