شکل یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا

شکل: یوونتوس قهرمانان ظهر امروز لیگ قهرمانان اروپا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

معمای 2.7 میلیاردی در اسناد بدهی استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ روز گذشته لیست بدهی کلوب استقلال منتشر شد و مشخص شد این تیم 170 میلیارد تومان بدهی دارد. در این لیست تمام بازیکنانی که جهت استقلال بازی کردن ..

ادامه مطلب

«تبریزی» و «نیومایر» رسما به استقلال پیوستند

به گزارش نود، مرتضی تبریزی مهاجم ذوب آهن بعد از توافق با مسئولان استقلال با قراردادی ۲ ساله به جمع آبی پوشان پیوست. این بازیکن بعد از مذاکراتی که دو کلوب..

ادامه مطلب

جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه

مدیرعامل کلوب پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راجع به پرسشها مختلفی صحبت کرد. جرییات تمدید قرارداد کی روش از زبان عضو هیات رییسه عبار..

ادامه مطلب

جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواهد کرد / منافی

پیشکسوت پرسپولیس، جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از این تیم را بسیار مسئله ساز قلمداد کرد. منافی: جدایی امیری و بیرانوند کار پرسپولیس را سخت خواه..

ادامه مطلب

جدایی کی روش از تیم ملی صحت ندارد

;عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: توافقات مورد نیاز میان «کارلوس کی روش» و فدراسیون فوتبال جهت ادامه همکاری صورت گرفته و جدایی این مربی پرتغالی از تیم مل..

ادامه مطلب

ابراهیمی و حسینی در یک‌قدمی جدایی از کلوب استقلال, دوری دو ماهه مدافع تازه ، خبرهای بد جهت استقلالی‌ها

امید ابراهیمی به احتمال فراوان در فصل آینده با پیراهن استقلال به میدان نخواهد رفت. خبرهای بد جهت استقلالی ها؛ ابراهیمی و حسینی در یک قدمی ج..

ادامه مطلب

کی‌روش قهرمانی است که قهرمانی نداشته است/ او می‌خواهد من را از پرسپولیس بیرون کند ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مصاحبه سرمربی تیم ملی مبنی بر متهم کردن پرسپولیس و برانکو تصویر العمل نشان داد. برانکو: کی روش قهرمانی است که قهرمانی ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را حفظ کرد / فیفا

سایت فیفا در گزارشی بعد از خداحافظی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با جام جهانی روسیه نوشت: کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را در بازی با ..

ادامه مطلب

خیز نیم‌میلیون دلاری قلعه‌نوعی!

امیر لیست پروپیمانی را به مدیران سپاهان داده تا با توپ پُر لیگ هجدهم را شروع کند  خیز نیم میلیون دلاری قلعه نوعی! عبارات مهم : توا..

ادامه مطلب

به دنبال قاتل بروسلی! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18 /به دنبال  قاتل  بروسلی! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18 /به دنبال قاتل ..

ادامه مطلب